Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Author
vi: Tác giả

en: Preview
vi: Xem trước

en: Default
vi: Mặc định

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Position
vi: Vị trí

en: Screenshot
vi: Ảnh chụp

en: No preview
vi: Không xem thử

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
