Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Preview
ar: معاينة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Position
ar: الوضع

en: Screenshot
ar: اللقطة

en: No preview
ar: المعاينة غير متوفرة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
