Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Position
az: Vəzifə

en: No preview
az: Önizləmə yoxdur
