Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Screenshot
be: Здымак экрану (скрыншот)

en: No preview
be: Няма перапрагляду

en: View mode
be: Лад выгляду
