Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Author
de: Autor

en: Preview
de: Vorschau

en: Default
de: Standard

en: Access denied
de: Zugriff verweigert

en: Screenshot
de: Bildschirmfoto

en: No preview
de: Keine Vorschau

en: No nodes in this queue.
de: Keine Beiträge in der Warteschlange.

en: Post Date
de: Veröffentlichungsdatum

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: Rendered node
de: Dargestellter Inhalt

en: Content was not found.
de: Inhalt wurde nicht gefunden.
