Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Operations
es: Operaciones

en: Author
es: Autor

en: Preview
es: Vista previa

en: Default
es: Por defecto

en: Access denied
es: Acceso denegado

en: Position
es: Posición

en: Screenshot
es: Captura de pantalla

en: No preview
es: Sin previsualización

en: View mode
es: Modo de vista
