Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Default
fi: Oletus

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Position
fi: Sijoitus

en: Screenshot
fi: Kuva

en: No preview
fi: Ei esikatselua

en: No nodes in this queue.
fi: Jonossa ei ole solmuja.

en: Post Date
fi: Lähetyspäivä

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Rendered node
fi: Renderöity solmu
