Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Position
he: מיקום

en: Screenshot
he: צילום מסך

en: No preview
he: אין תצוגה מקדימה

en: View mode
he: מצב תצוגה
