Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Access denied
jv: Akses ditolak
