Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Position
lv: Pozīcija

en: Screenshot
lv: Ekrānskats

en: No preview
lv: Nav priekšskatījuma

en: View mode
lv: Skata režīms
