Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Access denied
ml: പ്രവേശനാനുമതി നിഷേധിച്ചിരിക്കുന്നു
