Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
