Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Author
pt: Autor

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Default
pt: Padrão

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Position
pt: Posição

en: No preview
pt: Sem pré-visualização

en: Post Date
pt: Data do envio

en: View mode
pt: Modo de exibição

en: Rendered node
pt: Node renderizado.
