Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Position
sk: Pozícia

en: Screenshot
sk: Ukážka

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
