Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Screenshot
th: ภาพหน้าจอ

en: View mode
th: โหมดของวิว
