Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Author
tr: Yazar

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Default
tr: Varsayılan

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Position
tr: Konum

en: Screenshot
tr: Ekran görüntüsü

en: No preview
tr: Önizleme yok

en: View mode
tr: Görünüm kipi
