Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Author
uk: Автор

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Default
uk: Базово

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Position
uk: Позиція

en: Screenshot
uk: Знімок екрану

en: No preview
uk: Немає попереднього перегляду

en: Post Date
uk: Дата надсилання

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Rendered node
uk: Відображуваний матеріал

en: Content was not found.
uk: Вміст не знайдено.
