Node Reference Create (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Fields
fi: Kentät

en: Contains
fi: Sisältää

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: Autocomplete matching
fi: Automaattinen täydennys

en: Starts with
fi: Alkaa
