Node Reference Create (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Fields
ja: フィールド

en: Contains
ja: 含む

en: Size of textfield
ja: テキストフィールドの長さ

en: Autocomplete matching
ja: 自動補完の一致

en: Starts with
ja: ～で始まる
