Node Reference Create (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Fields
vi: Các trường

en: Contains
vi: Chứa

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: Starts with
vi: Bắt đầu với

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
vi: %name: tiêu đề không trùng khớp. Vui lòng kiểm tra lại chọn lựa của bạn.
