Node Reference Create (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Fields
el: Πεδία

en: Contains
el: Περιέχει

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Starts with
el: Αρχίζει με
