Node Reference Create (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Fields
eu: Eremuak

en: Contains
eu: Edukia

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
eu: %name: izenburua ez dator bat. Mesedez egiaztatu zure hautapena
