Node Reference Create (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Fields
he: שדות

en: Contains
he: מכיל

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
he: %name: כותרת לא מתאימה. בדוק את בחירתך
