Node Reference Create (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Fields
nl: Velden

en: Contains
nl: Bevat

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Autocomplete text field with create
nl: Automatisch aangevullend tekstvak met creatie functie

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Houd er rekening mee dat <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
nl: %name: titel niet gevonden. Controleer de selectie.

en: noderefcreate
nl: Node Reference Create

en: create a node when the reference doesnt exist
nl: Creëer een node wanneer de referentie niet bestaat

en: Display the list of referenceable nodes as a textfield with autocomplete behaviour, if the node doesn´t exist, create it.
nl: Een lijst met refereerbare nodes weergeven als een automatisch aanvullend tekstveld. Als de node niet bestaat, wordt hij automatisch aangemaakt.

en: %name: title is empty. Please check your input.
nl: %name: De titel is leeg. Controleer uw invoer.
