Node Reference Create (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Fields
fa: میدانها

en: Contains
fa: شاملِ

en: Size of textfield
fa: اندازه میدان متن

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Starts with
fa: شروع شود با
