Node Reference Create (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Fields
uk: Поля

en: Contains
uk: Містить

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Autocomplete matching
uk: Збіг автодоповнення

en: Starts with
uk: Починається з

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
uk: Оберіть спосіб підбору підказок автодоповнення. Зверніть увагу, що спосіб <em>Містить</em> може призвести до проблем зі швидкодією на сайтах з тисячами матеріалів.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
uk: %name: відмінність заголовку. Будь ласка, перевірте ваш вибір.

en: Display the list of referenceable nodes as a textfield with autocomplete behaviour, if the node doesn´t exist, create it.
uk: Показ переліку доступних для посилань матеріалів у вигляді текстового поля з властивістю автодоповнення, якщо матеріал не існує, створіть його.
