Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Operations
ar: عمليات

en: Term
ar: المصطلح

en: Features
ar: الخصائص

en: Entity
ar: الكيان
