Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Operations
be: Аперацыі

en: Term
be: Тэрмін

en: Features
be: Функцыі

en: Entity
be: Сутнасць
