Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Term
fi: Termi

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Entity
fi: Entiteetti
