Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Operations
fr: Actions

en: Term
fr: Terme

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Entity
fr: Entité

en: Person
fr: Personne
