Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Operations
hr: Operacije

en: Term
hr: Pojam

en: Features
hr: Značajke
