Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Operations
oc: Accions

en: Term
oc: Tèrme

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Entity
oc: Entitat
