Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Operations
pl: Operacje

en: Term
pl: Termin

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Entity
pl: Encja

en: Person
pl: Osoba
