Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Operations
ru: Операции

en: Term
ru: Термин

en: Features
ru: Особенности

en: Entity
ru: Сущность

en: Person
ru: Личность
