Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Operations
ca: Operacions

en: Term
ca: Terme

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Entity
ca: Entitat

en: Person
ca: Persona
