Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Term
el: Όρος

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Entity
el: Οντότητα
