Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Operations
fa: عملیات

en: Term
fa: واژه

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Entity
fa: عنصر
