Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Operations
gl: Operacións

en: Term
gl: Termo

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Entity
gl: Entidade
