Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Term
he: סיווג

en: Features
he: פיצ'רים

en: Entity
he: יישות
