Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Operations
ja: 操作

en: Term
ja: ターム

en: Features
ja: フィーチャー

en: Entity
ja: エンティティ
