Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Term
lt: Terminas

en: Features
lt: Savybės

en: Entity
lt: Esybė
