Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Operations
lv: Darbības

en: Term
lv: Termins

en: Entity
lv: Entītija
