Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Term
ro: Termen

en: Features
ro: Caracteristici

en: Entity
ro: Entitate
