Node Reference Highlight (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Operations
sv: Funktioner

en: Features
sv: Funktioner

en: Entity
sv: Objekt
