Node Reference Highlight (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི
