Node Reference Highlight (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Operations
es: Operaciones

en: Term
es: Término

en: Features
es: Características

en: Entity
es: Entidad

en: Person
es: Persona
