Node Reference Highlight (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Operations
et: Toimingud

en: Term
et: Termin

en: Features
et: Omadused

en: Entity
et: Olem
