Node Reference Highlight (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Term
eu: Termino

en: Entity
eu: Entitatea
