Node Reference Highlight (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Operations
hu: Műveletek

en: Term
hu: Kifejezés

en: Features
hu: Jellemzők

en: Entity
hu: Entitás

en: Person
hu: Személy
