Node Reference Highlight (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Operations
id: Operasi

en: Term
id: Istilah

en: Features
id: Fitur

en: Entity
id: Entitas
